Oyun 42 | Meb Oyunları

Xbox Gold Üyelerine Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu

Şubat 27, 2019 | admin | Yorum yap

Xbox Live Game’in Gold programının bu ay kullanıcılarına sunacağı oyunlar belli oldu. Her ay olduğu gibi bu sefer de Gold üyeleri için 2 adet Xbox One oyunu ve 2 adet eski jenerasyon konsollara ait oyun, ücretsiz olarak verilecek.

Popüler animasyon dizisi Adventure Time’ı baz alan bir macera oyunu olan Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, 1 – 31 Mart tarihleri arasında kullanıma sunulacak. 16 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Gold üyelerin ücretsiz olarak edinebileceği diğer oyun, Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 olacak. Ayrıca Garden Warfare 3’ün çıkış tarihinin yaklaştığıyla ilgili dedikodular da bulunuyor. Belki de bu oyunu sunmalarının sebebi, Garden Warfare 3’e oyuncuları ısındırmak istemeleridir.

<p İLGİLİ HABER

Müthiş İddia: Microsoft, Tüm Xbox Oyunlarını Windows 10'a Getirebilir

Eski konsollara ait oyunlarda ise ilk olarak FPS (first person shooter, birinci şahıs nişancı) türündeki Star Wars: Republic Commando, 1 – 15 Mart arasında indirilebilecek. 16 – 31 Mart tarihleri arasında indirilebilecek olan diğer oyun ise seriye farklı bir yaklaşım getiren Metal Gear Rising: Revengeance olacak. Bir Xbox One sahibiyseniz ve ‘hack and slash’ türündeki oyunları seviyorsanız Metal Gear Rising: Revegeance’ı kaçırmayın.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir