Oyun 42 | Meb Oyunları

The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

Mayıs 14, 2019 | admin | Yorum yap

Gwent: The Witcher Card Game, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlandı fakat popülerliği, henüz potansiyeline ulaşmış durumda değil. GOG.com, Gwent: The Witcher Card Game’in potansiyel oyuncularına ulaşmak için GOG kütüphanesine Gwent: The Witcher Card Game’i ekleyenlere The Witcher: Enhanced Edition’ı ücretsiz bir şekilde oynama imkanı sunuyor.

Yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak bir GOG.com hesabı oluşturmanız gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa giriş yapmanız yeterli. Ardından Gwent: The Witcher Card Game’i kütüphanenize eklemelisiniz. Buradaki sayfanın en altındaki bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra Gwent: The Witcher Card Game’i indirebilirsiniz.

<p İLGİLİ HABER

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ardından buraya tıklayarak yeniden kampanya sayfasına gidin. Subscribe & Claim butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrandaki ‘Get it Free’ butonuna tıklayın. Oyun ilk olarak 9,99 dolar olarak gözükebilir. ‘Add to Cart’ butonuna tıkladıktan sonra oyun 0 dolar olarak gözükecek. Son olarak Check out now ve Pay for your order now butonlarına tıklayarak oyunu GOG.com kütüphanenize ekleyebilirsiniz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir