Oyun 42 | Meb Oyunları

The Division 2 İçin 'Tek Oyunculu Mod' Anketi Yapılıyor

Temmuz 13, 2019 | admin | Yorum yap

Her an her yerden internete erişebildiğimiz şu günlerde en çok oynanan oyunlarda hâliyle internete bağlı oyunlar yani çevrimiçi oyunlar oluyor. Oyuncular, çevrimiçi oyunlarda rakiplerine karşı kıyasıya savaşmanın zevkine varıyorlar.

Ubisoft'un fazlasıyla beğenilen oyunu Tom Clancy's The Division 2 ise bu doğrultuda çevrimiçi FPS (birinci şahıs vurucu) oyunlarını seven kişilerin başından kalkamadığı video oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

<p İLGİLİ HABER

Ubisoft’tan Beklenen Açıklama: The Division Oyunu, Netflix Filmi Olacak

The Division 2'nin yönetmeni Julian Gerighty, The Division 2'nin tek oyunculu olarak uyarlanmasına oyuncuların nasıl bir tepki vereceğini merak ettiğini söyledi.

İlk olarak TT Games'in bölüm yönetmeni Tim Spencer'ın resmi Twitter hesabı üzerinden ortaya atılan fikir, Julian Gerighty'ın "Fikirler?" şeklinde alıntılamasıyla gündemde büyük yer edindi.

Oyuncuların çoğundan olumlu geri dönüt alınması hâlinde geliştirilecek olan tek oyunculu uyarlamada, ailesini bulmaya çalışan bir Division ajanının başrol olabileceği söyleniyor.

<p İLGİLİ HABER

Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'nin Son Ek Paketini Duyurdu

Konuyla ilgili olarak Spencer, "Division serisindeki hiçbir oyunda bir Division ajanının nelerini feda edebileceği ve akıl sağlığı olarak hangi evrelerden geçeceği işlenmedi. Bu düşünüldüğünde gerçekten karanlık ve merak uyandırıcı bir konu. Böyle bir konu etrafında inanılmaz hikâyeler anlatmak mümkün" dedi.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir