Oyun 42 | Meb Oyunları

Steam'de İki Macera Oyunu Aynı Anda Ücretsiz Oldu

Mart 20, 2019 | admin | Yorum yap

Macera ve shooter oyunlarını seviyorsanız sizin için güzel haberlerimiz var. Yoğun bir fırtınanın neticesinde ıssız bir adada mahsur kalan bir adamın anakaraya dönmeye çalışırken başından geçen tuhaf olayların yer aldığı Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2, dünyanın en büyük çevrimiçi oyun kütüphanesi olan Steam’de ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.

24 farklı dili destekleyen oyunun ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bununla birlikte Estranged: Act 1’i Windows’ta ve Mac’te çalıştırmak için 1024 MB RAM, 2.2 GHz  işlemci, NVIDIA GeForce 8 ya da ATI X1600, DirectX Sürüm 9.0 ve 6 GB depolama alanı yetiyor. Estranged: Act 2 için ise 2.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, GeForce GTX 470 ya da Radeon 6870 HD ve üzeri grafik kartı, 6 GB depolama gerekiyor.

<p İLGİLİ HABER

Epic Games Store, Kullanıcılarının Steam Verilerine İzin Almadan Erişiyor

Şu anda tamamen ücretsiz olan Estranged: Act 1’i indirmek için buraya, Estranged: Act 2’yi indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux için yayınlanmış olan oyun Steam’de %94 olumlu yorum almış durumda. Çeşitli oyunları ücretsiz olarak elde etmek için Webtekno’yu takip etmeyi unutmayın.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir