Oyun 42 | Meb Oyunları
Sony, PlayStation 4'te Anthem İçin Para İadesi Yapıyor

Sony, PlayStation 4'te Anthem İçin Para İadesi Yapıyor

Mart 4, 2019 | admin | Yorum yap

Büyük beklentilerle çıkan ve PlayStation 4 sahiplerinin büyük hevesle başına oturduğu Anthem, yaşattığı sorunlar ile oyuncuları çileden çıkarıyor.

Reddit kullanıcısı forthemasters, Anthem sub-redditinde oyunda yaşadığı problemleri paylaştı. Kullanıcı, oyunun zaman zaman çakıldığını ve cihazın ana menüye döndüğünü söyledi. Kullanıcıya göre oyun bazen konsolun kapanmasına ve PlayStation 4 ana ekranına dönmeye neden oluyor. Bunlara ek olarak da maç bulma işleminde konsol tamamen kapanıyor.

Bir başka reddit kullanıcısı olan Terry2Toke, aynı konsol kapanma sorunuyla karşılaştığını da belirtiyor. Kullanıcı ayrıca PlayStation 4’ün fişten çekilmiş gibi kendini düzeltmesi gerektiğini belirtiyor.

<p İLGİLİ HABER

District 9 Yönetmeninden Yeni Anthem Videosu Geldi

Bütün bu sorunlar cihazların zarar görmesi ihtimalinden kaygılanan oyuncuları korkutuyor. Sorunu bildirerek oyunu iade etmek isteyen kullanıcılar, kolayca oyunu geri verip paralarını alabildiklerini belirttiler. Sorun bildirildikten sonra yapılan hesap doğrulama işleminin ardından 5 dakika gibi kısa sürede para iadesi yapılıyor.

<p İLGİLİ HABER

İşin Cılkının Çıktığı An: Anthem'in Demosu Tam 25 GB

Yine de her isteyen oyunu iade edemiyor. Kullanıcıların desteğe ne yazarak paralarını geri aldıkları henüz belli değil. 

Anthem'den önce benzer bir şekilde yoğun iade talebine maruz kalan son büyük oyun No Man's Sky idi.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir