Oyun 42 | Meb Oyunları

Resident Evil 2 Remake, 4 Milyon Satış Barajını Geçti

Şubat 27, 2019 | admin | Yorum yap

Resident Evil 2 Remake, satışlardaki başarısını sürdürüyor. Capcom'un bugün yayınladığı bültende, Resident Evil 2 Remake'in dünya çapında 4 milyondan fazla sattığı açıklandı. Bu başarıya en büyük katkı, oyunun çıktığı hafta dağıtılan 3 milyon kopyadan geldi.

<p İLGİLİ HABER

Mortal Kombat 11'in Son Duyurulan Karakteri Johnny Cage'in 'Enteresan' Fatality Hareketi

PS4, Xbox One ve PC platformlarında oyunun satışlarının artması, 1996'daki çıkıştan bugüne kadar satılmış olan tüm Resident Evil oyunlarının sayısını 90 milyon barajına ulaştırdı. 1998'de piyasaya sürülmüş olan ilk Resident Evil 2, 4,96 milyon satmıştı.

<p İLGİLİ HABER

Nefesiniz Kesilecek: World War Z'den Yeni Oynanış Videosu Geldi

Yapımcının, Ghost Survivors adlı DLC'yi 15 Şubat'ta oyunculara ücretsiz olarak sunması da satış rakamlarının artmasına yardımcı olan bir diğer unsur. Resident Evil 2 Remake'in platformlardaki güncel fiyatlarıysa şöyle:

Steam: 399 TLPlayStation Store: 399 TLMicrosoft Store: 400,50 TL

Resident Evil serisi, birçoğumuzun çocukluğunda yeri olan bir oyun serisidir. Eski oyunlarına olan ilgi tartışılmaz ancak Resident Evil 2 Remake'i beğenen kadar beğenmeyen de var. Resident Evil 2 Remake'i oynama fırsatı bulduysanız, oyun hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir