Oyun 42 | Meb Oyunları

PS5’e PS Plus Premium Üyelik Gelecek mi?

Nisan 10, 2019 | admin | Yorum yap

Sony’nin PS5’in çıkışıyla birlikte PlayStation Plus Premium adlı yeni bir üyelik hizmeti getireceğine dair birçok söylenti var. Kaynağı SegmentNext adlı blog sitesine dayanan bu söylentiler, adını vermek istemeyen Avrupalı bir oyun geliştiricisinden duyulmuş. Bu anonim oyun geliştiricisinin söylemlerine göre Sony, PS5’in çıkışıyla beraber PS Plus Premium adlı yeni bir üyelik hizmeti getirmeyi planlıyor. Bu yeni üyelik sistemine geçen oyuncular, özel sunucular oluşturabilme ayrıcalığına ve çeşitli oyunların standart versiyonlarının yanında beta versiyonlarına da ulaşabilme imkânına sahip olacak.

<p İLGİLİ HABER

Sony'nin Oyun Stüdyoları, Harıl Harıl PS5 Oyunları Üzerinde Çalışıyor

PS Plus Premium’un fiyatı ya da üyelik sisteminin PS4 oyuncuları tarafından da kullanılır olup olmayacağı hakkında elimizde henüz bir bilgi bulunmuyor. Verdiğimiz bilgilerin de anonim kaynaktan alındığına ve yalnızca birer söylenti olduğuna dikkat çekmek isteriz. Sony’nin yeni bir üyelik sistemi getirme olasılığı fazlasıyla yüksek olsa da getireceği üyelik sistemi bu söylentilerden çok farklı yeniliklere sahip olabilir.

<p İLGİLİ HABER

Sony'den 2019 Yılında PlayStation'a Dair Beklediğimiz 4 Şey (PS5 İçerir)

Sony resmi bir açıklama yapacak olsa bile E3 2019 etkinliğine katılmayacağı kesinleştiği için bu açıklamayı duymak için önümüzde uzun bir yol var gibi gözüküyor. Sony’nin E3 2019 etkinliğine katılmamasıyla beraber önümüzdeki en yakın fırsat 2019 yılının sonlarına doğru düzenlenecek PlayStation Experience olacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir