Oyun 42 | Meb Oyunları

Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Temmuz 12, 2019 | admin | Yorum yap

Call of Duty hayranlarının sabırsızlıkla beklediği oyun Modern Warfare, fragmanın çıktığı günden beri birçok kişinin odak noktası olmuş durumda. Ortaya çıkan her yeni bilgiyle birlikte hayranların heyecanı bir nebze daha artarken IGN, oyunun 2v2 Multiplayer modunu inceledi.

Gunfight match isimli, küçük bir alanda geçen oyun modunda iki kişilik takımların yer aldığından bahseden IGN, 40 saniyelik oyunlar olarak tasarlanmış. Genelde pusuya yatan kişileri harekete geçirmeyi amaçlayan oyun modunda, harita merkezine konumlandırılmış bir bayrak bulunuyor. Takımlardan herhangi biri bayrağı üç saniye boyunca koruyabilirse bir puan kazanıyor. Kimsenin ölmemesi durumdaysa kim en çok cana sahipse o takım kazanıyor. Tabii ki bu oyun modunda canınız yenilenmiyor.

2v2 modundaki küçük haritaları beğendiğini bildiren IGN, oyunda herkesin rastgele bir silahla doğduğu oyun modunu da başarılı bulduğundan bahsetti. Herkese rastgele şekilde aynı silahın verildiği modda yalnızca yeteneğin işe yaradığından bahseden IGN, aynı zamanda ekipçe ilerlemenin de önemli olduğunun altını çizdi.

Oyunun son derece eğlenceli olduğunu ve Infinity Ward'un ciddi bir başarı yakaladığını söyleyen IGN, diğer çok oyunculu modların 1 Ağustos tarihinde ortaya çıkacağını da bildirdi.

Oyunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir