Oyun 42 | Meb Oyunları

Marvel Ultimate Alliance 3’ün Fragmanı E3 2019’da Yayınlandı

Haziran 11, 2019 | admin | Yorum yap

Nintendo Direct’in E3 2019 lansmanı sırasında Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order’ın yeni bir fragmanı gösterildi ve oyunun çıkış öncesi bilgileri ortaya çıktı. Bu yeni fragman, bize oynanışa dair yeni bilgiler ve yeni bir çıkış tarihi veriyor.

<p İLGİLİ HABER

Sonsuzluk Savaşını Oyunculara Getiren Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Tanıtıldı

Fragmanda Doctor Octopus, Mysterious, MODOK ve daha birçok süper kötü karakterlerin bir arada olduğu Black Order’ı görüyoruz. Oynanışta Ghost Rider ve Elektra gibi karakterleri de Avengers, X-men ve Guardians of the Galaxy ekiplerinin yanında görüyoruz. Görünüşe göre Thanos da Sonsuzluk Eldiveni’nin tüm taşlarını ya da en azından bir kısmını bir araya getirmiş.

<p İLGİLİ HABER

Marvel Hayranları Soruyor: Avengers Oyunu Fragmanında Hawkeye Nerede?

Marvel Ultimate Alliance 3’ün eklentisi birkaç Marvel Knights üyesi, X-Men ve Fantastic Four karakterlerinin 2019 yılının sonbahar aylarında oyuna eklenmesini sağlayacak ancak bu karakterlerin hangileri olduğu şu an için belirli değil. Marvel Knights üyelerinin Daredevil’in Dagger, Moon Knight, Shang-Chi, Luke Cage ve hatta belki Punisher olması muhtemel. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, 19 Temmuz’da Nintendo Switch’e özel olarak çıkış yapacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir