Oyun 42 | Meb Oyunları

Keanu Reeves'in Yeni İsmi: Fortnite Adam

Haziran 12, 2019 | admin | Yorum yap

Birçoğumuzun Matrix’te oynayan Neo, unutulmazlar arasında yer alan John Wick ya da oynadığı farklı filmlerden bildiğimiz Keanu Reeves, Fortnite oynayan yaşça küçükler için çok daha farklı biri olabilir. E3 etkinliğinde yer alan Keanu Reeves, etkinliğe katılan birçok çocuk tarafından ‘Fortnite Adam’ olarak adlandırıldı.

Epic Games’in yaratıcı yönetmeni Donald Mustard, konuya ilişkin yaptığı açıklamada Keanu’nun gelip kendisini görmek isteyen tüm çocukları kabul ettiğini ancak normal olan “Aaaa, sen Neo’sun, yok artık sen John Wick’sin” gibi şeyler söylemediğini belirtti. Tüm çocuklar Keanu Reeves’e ‘Fortnite Adam’ olarak seslenmeyi tercih etti.

Aslına bakıldığı zaman Fortnite’a gelen son dış görünüş paketinin ardından çocukların Keanu’ya böyle seslenmesi fazlasıyla normal ancak ortada bir sorun bulunuyor. Oyunda ‘John Wick’ olarak bilinen ‘The Reaper’ görünüşü Fortnite hayranları tarafından John Wick olarak bilinse de aslında ortada yalnızca bir benzerlik var.

<p İLGİLİ HABER

CD Projekt, Keanu Reeves’e Sahnede Laf Atan Hayrana Cyberpunk 2077 Hediye Etti

Donald Mustard’ın aktardığına göre tüm bu olayların farklı bir boyutu da bulunuyor. İşin asıl komik olan tarafı, Keanu Reeves’in bu olay yaşanana kadar Fortnite’ın varlığından dahi haberdar olmaması gerçeği oldu. Onca ilgiden sonra Keanu Reeves, oyuna resmi bir John Wick dış görünüşü ekleneceğini de belirtti.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir