Oyun 42 | Meb Oyunları

İZMİR ARAÇ KİRALAMA

Mart 18, 2019 | admin | Yorum yap
https://www.papillonrentacar.com

İzmir Araç Kiralarken Rezervasyon Yapma

 İzmir araç kiralama firmalarının bir kısmı rezervasyon işlemleri yapabilmektedir. İstediğiniz bir aracı birkaç gün öncesinden rezervasyon yapabiliyor ve aracı kiralayacağınız gün rezervasyonunu yaptırdığınız araç ile istediğiniz yolculuğa çıkma şansına sahip oluyorsunuz. Yalnız rezervasyon yapma olayları genelde ilgili firmanın web sitesi üzerinden yapılır ve rezervasyon işlemleri için sizden kiralama ücretini alırlar. Aracın rezervasyonunu yaptıktan sonra çoğu firma sizin aracı kiralayacağınız günde veya aracı sonradan değiştirmenize olanak vermez. Eğer değişiklik yapılacak ise rezervasyonun iptal edilmesi istenilir.

Rezervasyon iptali sonrasında firmaya ne kadar ücret yatırdıysanız ücretinizi bankanıza 3- 5 gün arasında gönderir. Eğer ön ödemeli rezervasyon seçeneği ile araç kiraladıysanız ve aracı teslim aldıktan sonra iade etmek isterseniz, kullanmadığınız günlerin ücreti birçok firma tarafından iade edilmeyecektir. Birçok firmada aracı ön ödemeli rezervasyon ile kiraladıktan sonra, aracı teslim almadan 3 saat önceye kadar para iadesi alabilirsiniz; ama bu süre 2 saate iner ise büyük bir ihtimal firma, aracı kiralarken ödediğiniz ücretin iadesini yapmayacaktır.

İzmir oto kiralama firmalarının bu tür şartları web sitesinde yer alır ve bu kuralları okuyarak rezervasyonunuzu yapmanız lehinize olacaktır. Firma kendini de korumak amacı ile bu tür tedbirler alır ve bu tedbirlere karşı sizin de bilinçli olmanız gerekir ki, verdiğiniz ücreti iade alabilin. Aksi takdir de kiralama ücreti içeride kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir