Oyun 42 | Meb Oyunları

İddia: Borderlands 3'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mart 29, 2019 | admin | Yorum yap

Oyun geliştiricisi Gearbox, geçtiğimiz PAX East panelinde Borderlands 3’ün oldukça heyecanlandırıcı bir tanıtım videosu paylaşmıştı ancak ne yazık ki oyun hakkında başka bilgi verilmedi. Oyunun çıkış tarihi veya hangi platformlarda oynanabilir olacağına dair henüz net bir bilgi yok. Fakat bu yeni yayınlanan tanıtım videosunun üzerinde derin bir inceleme yapan bir Reddit kullanıcısı, Borderlands 3’ün çıkış tarihinin 1 Ekim olacağını söylüyor.

Daha açık olmak gerekirse ‘Zottlepanda’ isimli Reddit kullanıcısı, videoda yer alan iki sahneyi bir araya getirerek bir çıkış tarihi bulduğunu iddia ediyor. Bahsedilen sahneler ise fragmanda 1:40'da ve 1:52’de beliren sahneler. İki sahnede de gizli sayılar mevcut fakat fragman çok hızlı ilerlediğinden dolayı ancak kare kare izlenildiğinde gözlemlenebiliyor. İlk sahnede beliren sayı ‘01’, ikinci sahnedeki sayı ise ‘10’. Ek olarak belirtelim, bu sayıların ikisi de aynı fontta ve aynı renkte yazılmış.

Bu iki sayı, farklı tarih formatlarına göre iki tarihe işaret edebilir: 10 Ocak ya da 1 Ekim. İşte işler tam da burada heyecan verici bir hale geliyor. 2019 yılının Ekim ayı, Borderlands’in 10. yıl dönümü oluyor. Yani 3. oyunu böyle bir zamanda çıkarmak iyi bir satış politikası olarak nitelendirilebilir. Bu da bu iddiayı güçlendiriyor. 1 Ekim günü, salı gününe denk geliyor. Bu da bir oyunu piyasaya sürmek için en genel geçer günlerden biri.

<p İLGİLİ HABER

Borderlands 3 Geliyor, İşte İlk Görüntüler!

Tekrar belirtmekte fayda var, bu sadece bir iddia. Nitekim Gearbox, 3 Nisan’da oyunun çıkış tarihini açıklayacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir