Oyun 42 | Meb Oyunları

Fortnite'ın 8. Sezonu'na Korsan Teması Hakim Olacak

Şubat 25, 2019 | admin | Yorum yap

Geçtiğimiz yıl büyük bir çıkış yapan Fortnite, liderlik koltuğunu Şubat ayının başlarında çıkan yeni Battle Royale oyunu Apex Legends'a kaptırdı. Bunun üzerine Epic Games, oyuncuları kendilerine çekmek için 8. Sezon Pass'ini ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Resmi Twitter hesabı üzerinden gönderi paylaşan Fortnite, 8. Sezon'un korsan temalı olacağına işaret ediyor.

<p İLGİLİ HABER

Epic Games Kesenin Ağzını Açtı: Fortnite, 2019'da 100 Milyon Dolarlık Ödül Dağıtacak

Paylaştığı gönderide korsan kancasını fotoğrafına ekleyen Epic Games, gönderiye eklediği yazıda; oyun alanındaki hazinelerin bol bol bulunacağına, haritada bu hazinelerin X ile işaretleneceğine ve şiirsel bir yaklaşımla "kaybolan hazinelerin her zaman bulunacağına" değiniyor.

<p İLGİLİ HABER

Samsung Galaxy S10'u Ön Siparişle Satın Alanlara Fortnite'tan Hediye Var

Bahsedilen hazinede halihazırda oyunda bulunan sandıkların daha büyüğüne rastlayacağız gibi gözüküyor. Sandıkların yerlerinin her oyun değişeceği ve bu yerlerin oyunun başında daha oyuncular otobüsten atlamadan onlara verilecek olan özel bir "Hazine Haritası" ile belirtileceği de söylentiler arasında. Oyuncular 28 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan Fortnite Sezon 8'den beklentisi yüksek.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir