Oyun 42 | Meb Oyunları

Fortnite'a İlgi Çekici Yenilikler Geliyor

Mart 12, 2019 | admin | Yorum yap

Yeni bir Fortnite güncellemesiyle karşı karşıyayız. Epic Games’in 8. sezonun başlangıcında neden  bir sürü aracı oyundan kaldırdığını da bu güncellemeyle anlamış olduk. Şirketin planı, yeni gelecek araçlar için yer açmakmış. Oyuna yeni eklenen ilk araç, 'Vantuzlu Top' oldu.

<p İLGİLİ HABER

Güçlü Rakiplerin Gelmesiyle Tahtı Sarsılan Fortnite, Apex Legends'tan Bir Özellik Çaldı

Vantuzlu Top, hamster topuna benzeyen ve kanca tutturulmuş tek kişilik bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Bu kancayı haritadaki yüksek yerlere tırmanmak için kullanmak mümkün. Ayrıca bu araç, rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi kapatmak adına boost eklentili halde geliyor.

Vantuzlu Topun dışında Epic Games, platformlar arası oyun sistemine de bazı değişiklikler getirdi. Bu yama ile birlikte artık Xbox One ve PS4 oyuncuları aynı oyun havuzunda olacaklar. Switch oyuncuları ise mobil oyuncularla aynı oyun havuzunda yer alacak.

<p İLGİLİ HABER

Bir Oyundan Daha Fazlası, Bir Sosyal Platform: Fortnite

Bir diğer büyük değişiklik ise otomatlara geldi. Bundan sonra otomatlar ücretsiz kullanılabilecek. Ancak bir eşya veya silah aldıktan sonra otomatlar kaybolacak. Yani tek kullanımlık olacak.

Vantuzlu Top'un, oyunu oynanış yönünden büyük ölçüde etkileyeceği kesin. Yapılan diğer değişikliklerin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir