Oyun 42 | Meb Oyunları

FARMASİYE NASIL ÜYE OLUNUR

Şubat 25, 2019 | admin | Yorum yap

FARMASİYE NASIL ÜYE OLUNUR

Kim sabahları erken kalkma derdi olmadan, her gün işe gitme akşam geç gelme stresi yaşamadan, yorulmadan, belirli bir alana kapalı kalmadan para kazanmak istemez ki. İşte farmasi size tüm bunları sunarak aynı zamanda para kazandırıp kar elde etmenizi sağlar. Bununla beraber farmasi size sosyalleşebileceğiniz geniş bir çevre imkanı da yaratır. Tüm bunları yaparken kendi bakımınıza da zaman ayırabilir hatta farmasinin size sunacağı eğitimler ile beraber tüm güzellik ve bakım tüyolarını öğrenebilirsiniz.

Sizlerde tüm bu fırsatlardan yararlanmak eğlenerek, öğrenerek ve saat derdiniz olmadan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey farmasiye üye olmanız. Farmasiye kayıt ve üyelik işlemlerinizden sonra alacağınız ilk unvan farmasi girişimcisidir. İlerleyen süreçlerde ise vereceğiniz siparişler ile farmasideki kariyerinizi arttırabilirsiniz. Farmasideki kariyer sıralaması danışman, lider, üst lider, yönetici ve müdür şeklinde olmaktadır. Bunlar için yapmanız gereken tek şey fazlasıyla sipariş toplamanızdır. Bu basamakları aldığınız siparişler ile hızlı bir şekilde tırmanabilir ve bunlara bağlı avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İşte farmasi ile para kazanmak bu kadar basit. Farmasiye üye olup para kazanmak isterseniz farmasiye nasıl üye olunur linkine tıklayarak karşınıza çıkan linkteki formu ücretsiz bir şekilde doldurmanız yeterli olur. Form için gerekli olan bilgileriniz adınız soyadınız, telefon numaranız, TC kimlik numaranız, açık adresinizdir. Farmasi üyeliği için gereken tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Farmaside temsilci olmak için kadın veya erkek kısıtlaması yoktur. İster kadın olun ister erkek farmasi satış danışmanı olabilir ve buradaki kariyer basamaklarından eşit şartlar altında yararlanabilirsiniz. Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra sponsorunuz sizi arayarak bu alandaki bilgilendirmeleri size yapacak ve sizin üyeliğiniz ile ilgili son bilgileri de sistemine girdikten sonra telefonunuza sms ile üyelik işleminizin tamamlandığına dair bilgilendirme mesajı iletilecektir. Tüm bunlardan sonra farmasi ürün kataloğunuz vermiş olduğunuz adresinize iki gün içerisinde teslim edilecektir. Ancak sipariş vermek için iki gün beklemenize gerek yoktur. Ana sayfanıza giriş yaptıktan sonra hızlı sipariş sekmesi ile anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir