Oyun 42 | Meb Oyunları

Dubai Parsiyel ve Dubai konteyner nakliyede Adartrans kalitesi

Mart 7, 2019 | admin | Yorum yap

 

Adartrans, Dubai nakliye, Dubai parsiyel nakliye ve Dubai konteyner nakliye alanlarında uluslararası hizmet standartlarında hizmet veren lojistik firmasıdır. Taşımacılık alanında en çok tercih edilen taşımacılık türleri arasında yer alan parsiyel nakliye ve konteyner nakliye müşterilerin temel hizmetlerine ve firmaların ihtiyaçlarına daha uyumlu lojistik türler arasında yer alıyor. Nakliye türleri uluslararası ticaret yapan ya da yapmak isteyen firmalar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dubai nakliye türleri nelerdir? Dubai nakliye nasıl yapılır? “Dubai parsiyel nakliye nedir, nasıl yapılır? Dubai konteyner nakliyenin avantajları nedir? Konteyner türleri nelerdir? Dubai nakliye de hangi taşımacılık türü avantajlıdır? İşte Dubai nakliye konusunda merak edilen soruların cevapları…

SANAYİ VE TİCARETTE DÜNYA ŞEHRİ “DUBAİ”

Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai, ortaya koyduğu projeler ve uygulamalarla önde gelen dünya şehirleri arasında yerini aldı. Özellikle turizm alanında ortaya koyduğu yapılanmalar Dubai’nin Amerika ve Avrupa’nın önde gelen şehirleriyle yarışır hale gelmesini sağladı. Dünyanın enlerini barındıran Dubai sadece turizmde değil sanatta, sanayide, ticarette dünya sıralamasında en üstte yer alıyor.

TÜRKİYE VE DUBAİ LOJİSTİK FAALİYETLERİ

Yapılan yatırımlarla sanayi ve ticaret kenti olarak anılan Dubai, dünyanın ve Türkiye’nin ihracat yaptığı ticaret merkezlerinden biri haline geldi. Bu yüzden ticaret ve sanayi alanında önde gelen firmalar Dubai ile yaptığı ekonomik iş birliklerinde ticaret sahasında önemli bir lojistik merkez olarak da yerini aldı. Türkiye ile Dubai arasındaki ticari ilişkilerde inci ticareti başta olmak üzere, özellikle elektronik ekipmanlar, makine, plastik sanayi ürünleri, kimyevi maddeleri ve inşaat malzemeleri gibi ürünler ithalat ve ihracatta taşımacılığı yapılan ürünler arasında yer alıyor. Özellikle Dubai’nin şehircilik anlamındaki gelişimi, içinde enleri barındıran lüks binaların inşa edilmesi, Türkiye inşaat malzemeleri sektörü ile ilişki içinde olmasını sağlamış bu da iki ülke arasındaki lojistik faaliyetlerin artmasına sebep olmuştur. Adartrans Dubai ile yapılan ekonomik ve ticari ilişkilerde güvenilir ve uluslararası standartlara uygun lojistik firması olarak tercih edilen firmalar arasında yerini almasını sağlamıştır. Dubai nakliye konusunda maliyet, hız, güvenlik, ağın yoğunluğu, erişilebilirlik, kapasite, güvenilirlik, yönetmelik ve kanunlar, taşıma türlerinin çevre dostu olması ve nakliye esnekliği gibi kriterlere uygun olarak yerine getiren Adar Trans ulaşılabilir konumuyla da müşterilerine birçok yönden avantaj sağlamaktadır.

DUBAİ NAKLİYE TÜRLERİ NELERDİR?

Dubai nakliye, Dubai parsiyel nakliye ve Dubai konteyner nakliye türleri ile firmalara hizmet veren Adartrans uluslararası hukuki standartlara uygun olarak lojistiğin her aşamasında hassasiyetle çalışmaktadır. Özellikle Dubai parsiyel nakliye hizmeti ile güzergah üzerinde birden fazla noktaya tek alındı belgesi ile hizmet sağlayarak müşterilerin nakliye giderlerini en aza indirmelerini sağlıyor.

Adartrans, müşterilerinin beklentilerine uygun çözüm önerileri ile stratejik prosedürleri göz önünde bulundurarak uluslararası ticari hukuka uygun işlemleri müşterileri adına gerçekleştirmektedir. Dubai nakliye, Dubai konteyner nakliye ve Dubai parsiyel nakliye hizmetleri gibi tüm lojistik hizmetleri veren Adartrans tecrübesi, hassasiyeti ve müşterilerine karşı duyarlılığıyla ithalat ve ihracatta müşterileri adına kurumsal olarak yürütüyor.

ADARTRANS İLE GÜVENLİ VE ZAMANINDA ULAŞIM

Adartrans Dubai’deki ofislerinde; organizasyon yeteneği ve teknolojiyi tüm kurumsal sahalarına uygulayan yapısıyla müşterilerine hizmet veriyor. Müşterilerin beklentilerine uygun, sorunları zamanında çözme yeteneği ve uzman kadrosuyla güvenli hizmet sunmayı kalite politikası olarak benimseyen Adartrans “güvenli ve zamanında ulaşım” sloganıyla müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir