Oyun 42 | Meb Oyunları

Devil May Cry 5 İçin Ücretsiz Bir DLC Yayınlandı

Nisan 1, 2019 | admin | Yorum yap

Capcom, Devil May Cry 5’i bu senenin başlarında yayınlamış ve hem eleştirel hem de ticari olarak başarıyı yakalamıştı. Şirket, zaten zengin olan oyunun içeriğini iyice zenginleştirmeye karar verdi ve “sonsuz dalga modu” olarak gelen Bloody Palace’ı bugün ücretsiz olarak yayınladı.

<p İLGİLİ HABER

Devil May Cry 5'in Türkiye Fiyatına Korkunç Bir Zam Yapıldı

DMC 2’den bu yana oyuna içerisinde bulunan Bloody Palace’ın Devil May Cry 5 versiyonunda göreviniz, 101 katlı bir kuleye Nero, V veya Dante ile tırmanmak. Tabii hiçbir şey burada anlatıldığı kadar kolay değil. Oyun ilerledikçe tam anlamıyla şeytan bombardımanına tutuluyorsunuz.

Bu modda da Devil May Cry 5’in oyun tarzı korunuyor ve oynarken oldukça hızlı olmanız bekleniyor. İki dakikalık süreyle başladığınız oyunda eğer ki süreniz biterse kuledeki yolculuğunuz da sona eriyor. Ekstra süre kazanmak için de DMC 5 kombatlarının içine dalmanız gerekiyor.

<p İLGİLİ HABER

Devil May Cry 5, Bilgisayara Çıktığı Gün Cracklendi

Yeni DLC’nin hayranları hayal kırıklığına uğratacağı ufak bir noktası varsa o da, yeni oynanabilir karakter ve çoklu oyunculu moduyla ilgili söylentilerin bu DLC’de gelmeyecek olması. Bu durum şu an için sorun gibi görünse de Capcom'un önümüzdeki haftalarda bu özelliği de yayınlaması bekleniyor.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir