Oyun 42 | Meb Oyunları

Cyberpunk 2077'de Başka Bir Ünlü İsim Daha Yer Alabilir

Temmuz 12, 2019 | admin | Yorum yap

Nispeten sönük geçen E3 2019’un şüphesiz ki en büyük sürprizi Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’nin ana karakterlerinden bir tanesi olacak olmasıydı. Oyuncuların merakla beklediği Cyberpunk 2077, bu olay sonrası daha heyecanlı bir şekilde beklenmeye başlandı. Buna ek olarak CD Projeckt Red sözcüsü olan Alvin Liu, daha fazla Hollywood yıldızının da projede yer alabileceğini söyledi.

<p İLGİLİ HABER

Metal Gear Solid V’e Keanu Reeves Modu Geldi (Cyberpunk 2077 ve John Wick İçerir)

Liu, “CDPR, ilk olarak bir oyun şirketi ve uyumlu çalışmak bizim için çok önemli. Britney Spears ya da benzerleri gibi rastgele bir ünlü olsaydı bizim ürünümüzle uyuşmazdı. Çalışmalarımıza devam ettik çünkü Keanu, oyun için harika bir eşleşmeydi ve sadece daha farklı kitlelere ulaşmak için yaptığımız bir şey değildi” dedi.

Keanu Reeves’e başka bir Hollywood yıldızının eşlik edip etmeyeceği konusunda da yorum yapmaktan kaçınan Liu, “Bu konu hakkında yorum yapamam. Bekleyip görmek zorundasınız” dedi.

Liu’nun bu kaçamak konuşması ise hayranları yeniden heyecanlandırdı ve Reeves haricinde başka bir Hollywood yıldızının daha oyunda yer aldığı düşüncesi oluşmaya başladı ancak şu an için ortaya atılacak olan her isim spekülasyon olur. Dolayısıyla cevabı kesin olarak öğrenmek için oyunun çıkışını bekleyip görmek gerekiyor.

<p İLGİLİ HABER

Cyberpunk 2077, En İyi Görüntü Kalitesini PS5 ve Project Scarlett'ta Verecek

16 Nisan 2020’de PS4, Xbox One, bilgisayarlar ve muhtemelen yeni nesil konsollara da çıkacak olan Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves haricinde bir ünlü yer alırsa sizce bu kim olur?</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir