Oyun 42 | Meb Oyunları

Conan Exiles Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz Oynanabilecek

Mart 8, 2019 | admin | Yorum yap

Rol yapma oyunları arasında çıplaklığı ve vahşiliğiyle öne çıkan rol yapma oyunu Conan Exiles, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilecek. Hyborian Çağı’nda dövüşmeye hazır olan herkes bu haftasonu oyunu deneyebilecek.

<p İLGİLİ HABER

Geçen Senenin Popüler Oyunu Conan Exiles, Tam Sürüme Geçti

Oyuncular, oyunda yeni olan her şeyi bu hafta sonu deneyimleyebilecek. Hazırlanan basın açıklamasına göre oyuna iki yeni bölge eklenecek. Bunların biri kurak bir çöl, diğeri ise karlı ve buzlu bir bölge olacak. Oyuna tırmanma ve çiftçilik gibi yeni mekanikler eklenecek, dövüş sistemi değişikliğe uğrayacak ve yeni zindanlar eklenecek.

Oyunun yapımcısı olan Funcom, Dune evreninde geçen bir oyun üzerinde de çalışıyor. Funcom yeni oyunu, Legendary Pictures’ın yapacağı filmle aynı dönemde çıkartacak. Kitap serisi oldukça başarılı olan Dune’un filmi de aynı başarıyı yakalarsa, Funcom turnayı gözünden vurabilir.

<p İLGİLİ HABER

Karakterlerin Dünyasına Giriş Yapacağınız En İyi 7 Android RPG Oyunu

Bu hafta sonu Steam’de olan Conan Exiles oyunu oldukça olumlu yorumlar almıştı. Hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin beğenisini kazan Conan Exiles, açık dünya hayatta kalma oyunlarının zirvesi olarak tanımlanmıştı.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir