Oyun 42 | Meb Oyunları

Call of Duty’nin 2020’de Gelecek Oyunu Black Ops 5 Olabilir

Mayıs 19, 2019 | admin | Yorum yap

Call of Duty serisi 2012 yılından beri şaşmayan bir piyasaya sürülme süreci takip etti. Oyunun dağıtımcısı Activision, Call of Duty oyunlarını geliştirmeleri için üç stüdyoyu görevlendirdi: Sledgehammer, Treyarch ve Infinity Ward. Bu şirketlerin her biri, oyunu geliştirmek için 3 yıl süreye sahip oluyor.

<p İLGİLİ HABER

Call of Duty: Mobile'ın Beta Sürümü, Bu Hafta Mobil Platformlara Geliyor

Treyarch’ın 2018 yılında sunduğu Black Ops 4’ün ardından Infinity Ward’un 2019 yılında yeni Modern Warfare oyunu duyurması bekleniyor. Sledghammer’ın ise 2020 yılında Soğuk Savaş döneminde geçen bir Call of Duty oyunu duyuracağı söyleniyordu.

Ancak Kotaku’nun haberine göre durum böyle değil. Projeye yakın olan kaynaklar, Activision’ın Treyarch’ı Black Ops 5’in 2020’de gelmesi için görevlendirdiğini söylüyor. Kaynaklara göre Treyarch oyunu geliştiren ana stüdyo olacak, Sledgehammer ve Raven ise oyunun hikâye modu için yardımcı stüdyo rolünü üstlenecek.

<p İLGİLİ HABER

Activision, Yeni Call of Duty'i 30 Haziran'da Duyuracak

Activision’ın Call of Duty serisine dair bu söylentilere E3 2019’da cevap vermesi bekleniyor. E3 2019 fuarıyla ilgili hiçbir detayı kaçırmamak için sitemizi takipte kalın</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir