Oyun 42 | Meb Oyunları

Apex Legends'ta 8 Yeni Karakter Ortaya Çıktı

Mart 12, 2019 | admin | Yorum yap

Veri madencileri, Apex Legends’ın verilerini incelemeye devam ediyor. Oyun içi dosyalarda keşfedilen verilerde simgeleri, konseptleri ve isimleriyle birlikte 8 yeni karakter ortaya çıktı. Listenin tamamı, daha önceden sızdırılmış olan Octane ve Wattson ile birlikte Reddit’te yayınlandı.

<p İLGİLİ HABER

E-Spor Takımları, Apex Legends'a Yönelmeye Başladı

Veri madencisi Shrugtal, yeteneklerinin henüz bilinmediği ve resmi olarak açıklanmamış yeni karakterleri keşfetti. Octane ve Wattson üzerine yapılan veri madeninden sonra özelliklerinin ne olabileceği hemen hemen biliniyordu. Fakat bu 8 karakter o kadar yeni ki oyunun yapımcısı Respawn bile bu karakterlerin özelliklerinin ne olacağını belirleyememiş gibi görünüyor.

Bu karakterleri oyunun dosyalarında bulmak, elbette onların gerçekten karşımıza çıkacağını garantilemiyor ancak daha önceden sızdırılan karakterlerden birinin konsept resmi Pathfinder’da çoktan yayınlandı. Eğer sol üst köşeye bakarsanız, bir Wraith posteri görebilirsiniz ama posterdeki haliyle Wraith; biraz cyberpunk, biraz da samuray havasına bürünmüş gibi.

<p İLGİLİ HABER

Apex Legends'ın En Güçlü İki Silahı Nerflendi

Respawn henüz yeni karakterler hakkında açıklama yapmadı ancak bugün veya yarın Battle Pass ile Octane’in geleceğini biliyoruz. Respawn'dan gelebilecek açıklamaları anbean takip ederek sizlere aktarıyor olacağız.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir