Oyun 42 | Meb Oyunları

Apex Legends'a Sezon Bitmeden Bir Karakter Daha Eklenecek

Mart 24, 2019 | admin | Yorum yap

Şubat ayında gerçekleştirdiği çıkışla aniden muazzam bir oyuncu kitlesine ulaşan Battle Royale oyunu Apex Legends, geçtiğimiz hafta içerisinde ilk resmi sezonu "Sezon 1: Wild Frontier"ı yayınlamıştı. Yeni sezonla beraber oyuna Battle Pass özelliğini ve fazlasıyla aksiyon dolu Octane karakterini ekleyen EA (Electronic Arts), hayran kitlesinden olumlu geri dönütleri almayı da unutmadı.

<p İLGİLİ HABER

Epic Games'in CEO'su: Apex Legends, Fortnite'ın Oyuncu Sayısını Etkilemedi

Sony PS Store'dan gelen bilgilere göre Apex Legends'ın daha yeni başlayan 1. sezonu bitmeden yeni bir karakter daha oyunun içine eklenecek ve bu bağlamda 1. sezon içerisinde oyuna 2 yeni karakter eklenmiş olacak. Yeni karakterin Apex Legends'a önümüzdeki 12 hafta içerisinde ekleneceği tahmin ediliyor.

<p İLGİLİ HABER

Respawn, Apex Legends'ta Hile Yapan 500.000 Oyuncuyu Banladı

Piyasaya sürüldüğü tarihten beri gündemden düşmeyen Battle Royale oyununun PS Store hesabında aynı zamanda kullanıcıların yeni bir karakterden önce yepyeni bir silah setine hazırlanmaları gerektiği de belirtildi. Haberi verilen yeni silah hakkında herhangi bir bilgi bulunmazken, oyuna eklenmeden kısa süre önce (bir önceki silahta olduğu gibi) ilk olarak Apex Legends'ın resmi Instagram ve Twitter hesaplarından paylaşılması bekleniyor.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir