Oyun 42 | Meb Oyunları

2019'un Pokemon Go Fest Tarihleri Belli Oldu

Nisan 4, 2019 | admin | Yorum yap

Soğuk kış günleri yavaş yavaş geride kalıyor ve gelen baharla birlikte çiçekler açmaya başlıyor. Firmalar da baharın gelişini kutlamak için etkinlik hazırlıklarına başladılar bile. Pokemon Go Fest, artırılmış gerçeklik uygulaması ile gerçek dünyadaki fiziksel nesnelerle etkileşimlerin bir araya getirildiği bir etkinlik. Bu festivalde katılımcılar, festivale özgü etkinliklere katılabiliyorlar ve birbirleriyle tanışma fırsatı buluyorlar.

Festival bu yıl üçüncü defa Chicago’da gerçekleştirilecek. İlk festival yasal tartışmalar ve bağlantı sorunları nedeniyle büyük bir fiyaskoyla sonuçlanmış olsa da geçen yıl 21 bin oyuncu katılımıyla gerçekleştirilen festival oldukça beğenilmişti. .

<p İLGİLİ HABER

Pokemon Go, 1 Nisan’a Özel Olarak Ender Bulunan Bir Pokemon’u Geri Getiriyor

Almanya'nın Dortmund şehri de geçen yıl festivale ev sahipliği yapmıştı. Bu yılki festival, Westfalenpark’ta gerçekleştirilecek. Oyuncular, oyun içinde Dortmund şehri hakkında bilgiler de alacak.

Niantic CEO’su John Hanke, geçtiğimiz yılın festivallerini binlerce oyuncunun bir araya geldiği etkinlikler olarak tanımlarken yaşadıkları deneyimi de unutulmaz olarak nitelendirdi.

<p İLGİLİ HABER

Pokemon Go'ya Arkadaşlarla Gerçek Zamanlı Karşılaşma Özelliği Geldi

'Pokemon Go Fest: Dortmund’un tarihleri 4-7 Haziran olarak belirlendi. Chicago’daki etkinlik ise 13-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yaz etkinliği için aktiviteler ve küresel meydan okumalar bütün dünya için yayınlanacak, sadece festivallere özel olmayacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir